NCIS: Los Angeles szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NCIS: Los Angeles szerepjáték

Szerepjáték a második évadtól!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 5:23 pm by Vendég

» Supernatural FRPG
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 10:51 am by Vendég

» ~Welcome to New York~
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 12:55 pm by Vendég

» Cannon karakterek
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 8:46 am by Admin

» Regisztrálás után...
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 2:46 pm by Admin

» Black Rose Művészeti Iskola
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 12:20 pm by Kensi Blye

» Avatarképet, aláírást szeretnék!
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 11:49 am by Kensi Blye

» Kensi Blye
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 4:28 pm by Admin

» Nell Jones
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 4:26 pm by Admin

A hónap zenéi
1. Birdy – Skinny Love
2. Selena Gomez – Tell me something
3. Safura – Drip Drop
4. The Black Eyed Peas – The time
5. Shakira – Loca(spanyol verzió)
6.Jennifer Lopez - On The Floor
7. Plumb - Cut
8. Train – Soul Sister
9. Drew Seeley - Beautiful
10. Enrique Iglesias - I Like It
Top posters
Admin
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_vote_lcapMarty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_voting_barMarty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_vote_rcap 
Kensi Blye
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_vote_lcapMarty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_voting_barMarty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_vote_rcap 
Marty Deeks
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_vote_lcapMarty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_voting_barMarty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_vote_rcap 
Nell Jones
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_vote_lcapMarty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_voting_barMarty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Kedd Május 04, 2021 6:11 pm-kor volt itt.

 

 Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Marty Deeks

Marty Deeks


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2011. May. 26.
Tartózkodási hely : Az Angyalok Városa

Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Empty
TémanyitásTárgy: Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P   Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 1:30 pm

Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Alapok_2
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Aaaa_b10

Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Tumblr_lkj7aptOvz1qde29u

Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Aaaa_b10

Név: Martin Deeks
Becenév: Marty, Deeks
Kor: kb. 28
Foglalkozás: LAPD rendőre és “összekötő” az N.C.I.S.-szel
Nem: férfi

Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Aaaa_b10
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Jellem_2
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Aaaa_b10

Alapvetően egy jókedvű alak vagyok. Szeretem élvezni az életet, és kedvenc elfoglaltságaim közé tartozik Blye ügynök ugratása. A munkámat tiszteletből választottam, és elhivatottan végzem a dolgomat, szeretnék minél több szemétládát a rács mögé dugni. Nem vagyok az a fajta, aki előbb gondolkodik, aztán cselekszik, szeretek ösztönösen élni, és azt csinálni, amihez kedvem van.

Ezeket szereti:

~ viccelődni (főként Kensi-t szekálni)
~ szörfözni
~ a kávét, sört és gyorskaját

Ezeket nem kedveli:

~ a hazugokat és árulókat
~ a nőkkel szemben tisztelenkedőket
~ a Topmodell c. amerikai TV-sorozatot


Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Aaaa_b10
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Kulso_5
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Aaaa_b10

Magas, izmos testalkatú. Rendszeresen edzek, hogy formában tartsam magamat, de nem viszem túlzásba, mert nem vagyok az a magamat kínzó fajta. Göndör, szőkésbarna fürtökkel “büszkélkedhetem” és elbűvölően kék szemekkel, amellyekkel szeretek nőket megbűvölni, persze csak átvitt értelemben. A borotválkozást sem viszem túlzásban, így gyakran látni borostásan, de attól még a mosolyom szívdöglesztő tud lenni. Razz

Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Aaaa_b10
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Pelda_2
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Aaaa_b10

Épp, hogy csak túléltem ezt a legutóbbi küldetést. Nem sokon múlt, hogy ne vesszek ott, de az N.C.I.S.-nek köszönhetően, sikerült megúsznom. Hetty-vel megbeszéltem, hogy ezentúl gyakrabban fogom a napjaimat az N.C.I.C központban tölteni, amit őszintén szólva szívesen teszem ezt, mert kedvelem az itt dolgozókat. Először is, itt van Sam Hana. Vele indult a legdöcögősebben a kapcsolatom, ha fogalmazhatok itt. Péppé vert egy box-meccsen, amit nekem kellett volna megnyernem, és azóta is szeret ezzel hencegni. A társa, G Callen fura figura, szerinte pattogós vagyok, de csak legyintek rá. Eric, a számítógéptechnikus jó fej, Hetty-ről nem is beszélve! Nagyon bírom azt a nőt. Na, de be kell, hogy valljam, Kensi Blye ügynökhöz nem fogható. Ő azt a fajta nő, akivel kész élvezet, ha szócsatázhat az ember, és én vagyok Olyan szerencsét, hogy őt jelölte ki a sors társamként. Van egy olyan érzésem, hogy nem rajong ezért a döntésért, de legbelül bír engem. Na, meg persze nem tud ellenállni a vonzerőmnek. Már első találkánkkor is erre alapozódott a beszélgetésünk: mint két beépített ügynök, illetve rendőr próbáltuk lebuktatni a másikat. Most meg itt vagyunk, mint társak, és hogy mi lesz még, senki sem tudja, de én kíváncsian várom!
Ilyen gondolatokkal a fejemben, léptem át a hatalmas épület küszöbét, és az előtérbe lépve vigyorogva intettem az asztalánál ülő Kensi-nek.
- Hiányoltál, szívem? – pimaszkodtam, és rákacsintottam.

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2011. May. 25.

Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P   Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 3:39 pm

Szia!
Szerintem nagyon jó lett a karakterlapod, nagyon, hogy is mondjam. Nagyon Deeks-es! Smile Úgyhogy elfogadlak!
Vissza az elejére Go down
https://ncisla.hungarianforum.net
 
Marty Deeks, az egyetlen és utánozhatatlan :P
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
NCIS: Los Angeles szerepjáték :: NCIS: Los Angeles szerepjáték :: Játékon kívül :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: