NCIS: Los Angeles szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NCIS: Los Angeles szerepjáték

Szerepjáték a második évadtól!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Kensi Blye I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 5:23 pm by Vendég

» Supernatural FRPG
Kensi Blye I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 10:51 am by Vendég

» ~Welcome to New York~
Kensi Blye I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 12:55 pm by Vendég

» Cannon karakterek
Kensi Blye I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 8:46 am by Admin

» Regisztrálás után...
Kensi Blye I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 2:46 pm by Admin

» Black Rose Művészeti Iskola
Kensi Blye I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 12:20 pm by Kensi Blye

» Avatarképet, aláírást szeretnék!
Kensi Blye I_icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 11:49 am by Kensi Blye

» Kensi Blye
Kensi Blye I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 4:28 pm by Admin

» Nell Jones
Kensi Blye I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 4:26 pm by Admin

A hónap zenéi
1. Birdy – Skinny Love
2. Selena Gomez – Tell me something
3. Safura – Drip Drop
4. The Black Eyed Peas – The time
5. Shakira – Loca(spanyol verzió)
6.Jennifer Lopez - On The Floor
7. Plumb - Cut
8. Train – Soul Sister
9. Drew Seeley - Beautiful
10. Enrique Iglesias - I Like It
Top posters
Admin
Kensi Blye I_vote_lcapKensi Blye I_voting_barKensi Blye I_vote_rcap 
Kensi Blye
Kensi Blye I_vote_lcapKensi Blye I_voting_barKensi Blye I_vote_rcap 
Marty Deeks
Kensi Blye I_vote_lcapKensi Blye I_voting_barKensi Blye I_vote_rcap 
Nell Jones
Kensi Blye I_vote_lcapKensi Blye I_voting_barKensi Blye I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Kedd Május 04, 2021 6:11 pm-kor volt itt.

 

 Kensi Blye

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kensi Blye

Kensi Blye


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2011. May. 25.

Kensi Blye Empty
TémanyitásTárgy: Kensi Blye   Kensi Blye I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 3:30 pm

Kensi Blye Alapok_2
Kensi Blye Aaaa_b10

Kensi Blye Tumblr_lelq3mYfbc1qegwhx

Kensi Blye Aaaa_b10

Név: Kensi Blye
Becenév: Kens, Kensi
Kor: 24
Foglalkozás: Nyomozó vagyok az N.C.I.S-nél.
Nem: Szerintem ki nem találnád, hogy nő vagyok. Very Happy Maximum Deeks gondolhatja másként.

Kensi Blye Aaaa_b10
Kensi Blye Jellem_2
Kensi Blye Aaaa_b10

Kiállok a társaim mellett, hisz az évek alatt nagyon jó barátok lettünk. Bármit meg tudok tenni a munkám miatt, bármilyen szerepet képes vagyok elvállalni. Bár, néha nagyon nehezemre esik, hogy megint egy párt alkotunk Deeks-sel egy akció miatt. Már sokszor kerültem ilyen helyzetbe, de mégis ő csak az én társam. És hozzá visszatérve szeretem befejezni a mondatait, hisz ő egy nagyon kiszámítható ember. Ilyenkor persze befejezem a mondatait. Mellesleg néha a sok év tapasztalat után még mindig el tudok csodálkozni azon, hogy a bűnözők milyen módszert alkalmaznak. Kitartó, szorgalmas és egy eléggé civakodó nő vagyok. De úgy látom, hogy ez a társaimat nem zavarja annyira. Emellett szeretem hallgatni a többieket, és próbálok bármilyen helyzetben finoman fogalmazni. Ilyen, amikor el kell mondanom egy családtagnak, hogy elveszített valakit. Mindent elkövetek annak érdekében, hogy miattuk elkapjam a bűnözőt.

Ezeket szereti:
1. Szeretem a Topmodell c. filmet, mivel a nők szeretnek kritizálni.
2. A kedvenc filmem a Titanic.
3. Szeretem piszkálni Deeks-et. Very Happy
4. Az izgalmas küldetéseket.
5. Kedvelem a jó akciókat.
6. Szeretem nézni, amikor Deeks-nek nem jön össze valami.

Ezeket nem kedveli:
1. Nem szeretem a papírmunkát.
2. Azt sem, hogyha Deeks-nek van igaza, ami nem sokszor fordul elő.
3. Sokszor zavar, amikor a régi barátnőimnek is hazudnom kell a munkám miatt.
4. Nem szeretem, amikor Deeks nem veszi a célzást, és valami teljesen másra gondol.
5. Utálom, hogyha közbevágnak a szavamba.
6. Ha nem találjuk meg a tettest.

Kensi Blye Aaaa_b10
Kensi Blye Kulso_5
Kensi Blye Aaaa_b10

Hosszú, barna hajam mellé gesztenyebarna szemeim vannak. Előbbit általában kiegyenesítve hordom, de ha a munkám megkívánja, akkor néha göndör is. A mosolyomról fel lehet ismerni, hisz olyan hangulatos és vidám. A ruháim változók. Épp olyanokat hordok, amiket az akciók megkívánnak. Legyen ez estélyi vagy akár fürdőruha is. Amúgy meg eléggé más vagyok, mint a többi korombeli nő. Olyan fiúsabb típus vagyok. Jól állnak nekem az N.C.I.S-es ruhadarabok, és a nőiesebb fajták is. Jól tudom, hogy kicsit visszataszító tudok lenni, amikor valaki munka közben lát meg. Amúgy meg ezt az én nevetésem übereli, amit Deeks miatt sokszor elő veszek.

Kensi Blye Aaaa_b10
Kensi Blye Pelda_2
Kensi Blye Aaaa_b10

Egy újabb nap kezdődött el. Bementem az irodámba, és leültem a székemre. Már a többiek is megérkeztek. Ott ült Sam és Callen is. Fárasztó belegondolni, hogy ma megint Deeks-el kell együtt dolgoznom. Nem tudom elfelejteni azt az érzést, amikor kimondták, hogy attól a perctől párok leszünk. Minden társam eddig elég rosszul végezte. Bár szeretem piszkálni Őt, de remélem, hogy nem úgy fogja végezni, mint a többiek. Csak egy előnye van a mi kis csapatunknak: hogy nagyon sokat tudunk nevetni és szívatni egymást. Ezért már nekem megéri Razz
Visszatérve még mindig ott tartottunk, hogy ott voltunk egy rakáson. Előttem egy nagy adag papírmunka. Na, ez az a rész, ami keserű a munkámban. De valakinek ezt is el kell végeznie. El is kezdtem írni a tegnapi ügyet, amit sikeresen lezártunk. Viszont ekkor egy ismerős hangot hallottam. Elmosolyodva már kezdtem is el a civakodást.
- Tudja, Deeks, a szívem szó udvarias volt… - tartottam egy hatásos szünetet, hogy azt higgye, hogy talán ma kihagyom azt a fantasztikus lehetőséget, hogy vele veszekedjek – még a múlt században – tettem hozzá, mire a többiek elkezdtek nevetni. Mindenki megszokhatta, hogy mi naponta ezt csináljuk. Mielőtt még válaszolt volna, megszólalt az az ismerős fütty. Eric hívott fel minket, ezzel elkezdve egy másik ügyet. Szóval még én vezetek a szívatásban, de kíváncsi vagyok a folytatásra. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2011. May. 25.

Kensi Blye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kensi Blye   Kensi Blye I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 4:28 pm

Szerintem nagyon jó lett! (Főleg amit Deeks-nek írtál!) ELFOGADLAK!
Vissza az elejére Go down
https://ncisla.hungarianforum.net
 
Kensi Blye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
NCIS: Los Angeles szerepjáték :: NCIS: Los Angeles szerepjáték :: Játékon kívül :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: