NCIS: Los Angeles szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NCIS: Los Angeles szerepjáték

Szerepjáték a második évadtól!
 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Sunlight University
Regisztrálás után... I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 5:23 pm by Vendég

» Supernatural FRPG
Regisztrálás után... I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 10:51 am by Vendég

» ~Welcome to New York~
Regisztrálás után... I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 12:55 pm by Vendég

» Cannon karakterek
Regisztrálás után... I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 8:46 am by Admin

» Regisztrálás után...
Regisztrálás után... I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 2:46 pm by Admin

» Black Rose Művészeti Iskola
Regisztrálás után... I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 12:20 pm by Kensi Blye

» Avatarképet, aláírást szeretnék!
Regisztrálás után... I_icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 11:49 am by Kensi Blye

» Kensi Blye
Regisztrálás után... I_icon_minitimeCsüt. Jún. 02, 2011 4:28 pm by Admin

» Nell Jones
Regisztrálás után... I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 4:26 pm by Admin

A hónap zenéi
1. Birdy – Skinny Love
2. Selena Gomez – Tell me something
3. Safura – Drip Drop
4. The Black Eyed Peas – The time
5. Shakira – Loca(spanyol verzió)
6.Jennifer Lopez - On The Floor
7. Plumb - Cut
8. Train – Soul Sister
9. Drew Seeley - Beautiful
10. Enrique Iglesias - I Like It
Top posters
Admin
Regisztrálás után... I_vote_lcapRegisztrálás után... I_voting_barRegisztrálás után... I_vote_rcap 
Kensi Blye
Regisztrálás után... I_vote_lcapRegisztrálás után... I_voting_barRegisztrálás után... I_vote_rcap 
Marty Deeks
Regisztrálás után... I_vote_lcapRegisztrálás után... I_voting_barRegisztrálás után... I_vote_rcap 
Nell Jones
Regisztrálás után... I_vote_lcapRegisztrálás után... I_voting_barRegisztrálás után... I_vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (7 fő) Kedd Május 04, 2021 6:11 pm-kor volt itt.

 

 Regisztrálás után...

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2011. May. 25.

Regisztrálás után... Empty
TémanyitásTárgy: Regisztrálás után...   Regisztrálás után... I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 2:46 pm

Itt mindent részletesen leírok, amit meg kell tenned/ be kell tartanod a regisztrálás után.

1. A 'karakterekről' témakörbe nyiss egy topikot, és a karakterlap minta alapján mutasd be karakteredet. Regisztrálás után 2 hetet adok arra, hogy a karakterlapodat elkészítsd! Ha ezt nem teszed meg a a karaktered törölve lesz.

2. Most a hozzászólásokkal kapcsolatban fogok írni, ezt mind be kell tartani, vagy ha nem, akkor az 5. szólás utána a karakter törölve lesz!
- a hozzászólás minimum legyen 5 soros, ha esetleg kezdő vagy, akkor sem gond, de feliratkozhatsz az oktató sarokba ( de ezt csak akkor csinálom meg, ha kell valakinek)
- a hozzászólás legyen tartalmas. Gondolatok, történések, és hozzászólások is legyenek. Szeretném, ha mindent bele adnátok, mert akkor egyre jobbak, és jobbak lesztek! Én már tapasztaltam Smile
- ne irányítsd másiknak a karakterét. Itt például nagyon fontos, mert ha például van egy gyilkos nem írhatja azt, hogy: "valahogyan kicsomósodott a kötél, amire rá voltam szorítva. Nem figyeltek rám. Kivettem a fájlaló kezemet, nem vettek észre, túlságosan is egymással foglalkozott a két ember. Megfordultam, és az ajtó felé pillantottam. Megfogta a kezemet, de orrba rúgtam. Gyorsan kimentem az ajtón, Ő futott utánam, de nem ért utól." Remélem értitek miről van szó, az NCIS nagyon erős csapat, így nem igen ajánlom, hogy valaki esetleg rossz ember legyen.
Vissza az elejére Go down
https://ncisla.hungarianforum.net
 
Regisztrálás után...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
NCIS: Los Angeles szerepjáték :: NCIS: Los Angeles szerepjáték :: Játékon kívül :: Regisztráció-
Ugrás: